Naše kone

V našej stajni sa nachádza veľký počet koní rôznych plemien, farieb a veľkostí.

Máme stajňu rozdelenú na privátnu časť kde sú kone, ktoré sú u nás ustajnené a kone ktoré patria pod areál a môžete si ich pohladkať, zajazdiť si na nich, previesť sa na koči. Do škály plemien všetkých koní, ktoré máme u nás v stajni sú zastúpené plemená ako: Český teplokrvníkSlovenský teplokrvníkNorikBelgickýnorikFrizsky kôňIslandský ponyWelsh part ponyOldenburský kôň.

Keša

Naša 10 ročná kobylka plemena Belgonorik. Ak ste na našim stálym návštevníkom tak ste si obľúbili jej dobrácku povahu či už pri vození detí a dospelých. No aj ochotou počas jazdeckých hodín. Je to síce ťažná kobylka no u nás sa využíva výlučne na jazdenie a vozenie.

Severka

Naša 13 ročná kobylka plemena Český teplokrvník. Všetci ju poznajú aj pod prezývkou Herečka, no aj napriek tejto prezývke je to ochotná kobylka či na vozenie ako aj na jazdenie. Je to kobylka s bohatou športovou minulosťou či už v drezúre aj v parkúre na území ČR. No veríme že bude pokračovať aj s našimi mladými jazdcami pod našimi farbami.

Pedro

Náš 10 ročný valach plemena Welsh part pony. Určite si vás získa svojou malou výškou, milým zjavom a dobrou povahou. Obľúbený je najmä u detí. Je to dobrý parťák na jazdenie aj vozenie.

Sunny Day

Náš 11 ročný valach plemena Slovenský teplokrvník. Koník s bohatou športovou minulosťou, no reprezentuje aj naše farby v parkúre. Ak ste pravidelný návštevník pretekov v našom areáli určite ste ho na nich zahliadli. No okrem pretekov ste ho určite zahliadli pri vození alebo jazdeckých tréningoch našich členov klubu.

Čičo

Náš 11 ročný valach plemena Islandský pony. Náš malý strakáč obľúbený u detí ktoré vezí.

Lyso

Toto sú naše 4 ročné žrebce plemena Belgický norik a Norik. Určite ste tento pár videli na našom dvore ako ťahajú koč plný ľudí počas akcií na našom dvore, keď pretekali na furmanských pretekoch v Hriňovej, no možno ste sa previezli v prírode sediac nimi ťahajúcom koči. Alebo ste si urobili krásnu pamiatku na svoj svadobný deň.zenie.

Nikolas a Alazor

Naši 4 a 2 ročné žrebce plemena Frízsky kôň. Tieto krásne čierne kone sa v našej stajni nedajú prehliadnuť. Možnosť previesť sa v areáli či v prírode je možno aj v koči týchto krásavcov. Alebo si môžete spraviť krásnu pamiatku na svoj svadobný deň fotením s týmito krásavcami.

Gaštan

Toto sú naše 4 ročné žrebce plemena Belgický norik a Norik. Určite ste tento pár videli na našom dvore ako ťahajú koč plný ľudí počas akcií na našom dvore, keď pretekali na furmanských pretekoch v Hriňovej, no možno ste sa previezli v prírode sediac nimi ťahajúcom koči. Alebo ste si urobili krásnu pamiatku na svoj svadobný deň.

Hydalgo

Lorem Ipsum je štandardným výplňovým textom už od 16. storočia, keď neznámy tlačiar zobral sadzobnicu plnú tlačových znakov a pomiešal ich, aby tak vytvoril vzorkovú knihu. Prežil nielen päť storočí, ale aj skok do elektronickej sadzby, a pritom zostal v podstate nezmenený. 

Chcete na nich jazdiť?

Kontaktujte nás a informujte sa o možnostiach členstva v našom klube.

KONTAKTUJTE NÁS